TURNIEJ W HOLANDII

28-29. 05. 2016 odbył się turniej piłki nożnej w Holandii m. Amsterdam, w którym wzięła udział drużyna Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ KOSAKOWO. W turnieju brało udział 100 drużyn w różnym wieku. Drużyna z Kosakowa brała udział w rozgrywkach rocznika 2006-2008 zajmując pierwsze miejsce.Sprawili nielada niespodziankę, stali się czarnym koniem rozgrywek. Pokazali, że potrafią grac w piłkę nożną bawiąc się przy tym na całego.

Skład: Krzysztof Kopitzki, Bartek Chwedyna, Filip Hinc, Karol Ludwinowicz, Bartek Ludwinowicz, Julian Nadolski, Marcel Dombrowski, Borys Pek, Błażej Chojnowski, Nikodem Plichta, Szymon Stanik, Wiktor Csernak, Bartek Mejza, Ignaś Krupko, Wojtek Kozłowski

Oczywiście nasza Akademia dostała zaproszenie na przyszłoroczną edycję 2017r, z której na pewno skorzystamy.

Powiązana galeria: